Blog

Aga i Paul

Pierwszy raz spotkałem Pannę Młodą, która zupełnie się nie stresowała. Agnieszka przez cały dzień tryskała energią i nucąc piosenki Republiki dosłownie zarażała wszystkich swoim optymizmem. Tak jakby wiedziała, że nic nie jest w stanie zepsuć tego wyjątkowego dnia – i miała rację. Fryzura wyszła idealnie, makijaż perfekcyjny i wszystko układało się tak jak sobie zaplanowała.

Z Bolesławca od Agi pojechaliśmy do Kruszyna, gdzie czekał na nas Pan Młody.  Paul przywitał nas serdecznym uśmiechem i wtedy już wiedziałem, że to będzie wyjątkowo udane wesele.

Tych dwoje to naprawdę świetnie dobrana para. Zapraszam do obejrzenia zwiastuna.

 

4

Komentarze

 1. Wanda  Sierpień 5, 2012

  Wesele było wyjątkowe tak jak Państwo Młodzi!!!! Ale zapisać miłość, szczęście i radość w tak krótkim filmie to wielka sztuka. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Gorąco polecam EPISODIO wszystkim, którzy chcą mieć pamiątkę z wyjątkowych chwil …..

 2. Alicja  Lipiec 10, 2012

  Miałam szczęście być na tym ślubie. To było wyjątkowe wydarzenie. A trailer dokładnie odzwierciedla szczęście Agi i Paula. Emil i Mateusz spisali się na medal, jak na profesjonalistów przystało :) . EPISODIO można z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy chcą utrwalić swoje wspomnienia.

 3. PAUL  Lipiec 10, 2012

  hi guys

  just to say thank you for all your outstanding work on our special day. we have watched the trailer many times and cannot believe how good it is and we cannot wait for the full movie.
  you guys are stress free and we trusted you to make the decisions for us and you did a fantastic job….true professionals. every one who has watched the trailer give you the highest priase and you deserve it. well done to you all and again thank you for everything.

 4. Agnieszka  Lipiec 10, 2012

  Coz to byl za dzien :)
  Tyle radosci i szlalenstwa w jednym dniu :)
  Dzieki Emilowi i Mateuszowi – ich pracy – nasze wspomnienia zostaly uwiecznione :)
  NIe moge sobie wyobrazic lepszej ekipy :) z nimi nie mozna bylo sie stresowac – ich poczucie humory, a zarazem pelny profesjonalizm pozwolil na totalne rozluznienie, wiec o stresie przed kamera nie bylo mowy :)
  Zwiastun zapiera dech w piersiach, piekne ujecia i wspaniala muzyka – wywiera piorunujace wrazenie – przede wszystkim na gosciach :)
  Kazdemu, kto chce uwiecznic te szczegolne chwile w sposob niezapomniany serdecznie polecamy EPISODIO :)
  Dziekujemy,