Nasza ekipa

Tworzymy reportaże z chwil Waszego szczęścia.Zatrzymujemy czas i pomagamy przeżyć ten wyjątkowy dzień na nowo. Sprawiamy, że te wspaniałe emocje i uczucia pozostają z Wami na długie lata. Co może dawać więcej satysfakcji?

 

O nas

Film to nasza pasja, którą realizujemy z powodzeniem od 8 lat . Umiejętności w zakresie technik operatorskich i montażu komputerowego zdobywaliśmy pracując 4 lata w studiu RapidPhoto w Londynie. Od 4 lat na rynku krajowym świadczymy usługi w zakresie wideofilmowania wszelkich uroczystości.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy łączą swoje umiejętności aby jak najlepiej uchwycić emocje i atmosferę tych niepowtarzalnych chwil naszego życia.

Zaplecze sprzętowe

W nowoczesnej produkcji bardzo ważną rolę odgrywa profesjonalny sprzęt. Obecnie używamy aparatów dSLR Canon. Aby zapewnić najwyższą jakość materiału w każdych warunkach używamy system stabilizacji Steadicam, slider wraz z elektronicznym sterownikiem, monopody i tripody Manfrotto. Równie dużo uwagi przykładamy do dźwięku dlatego na wyposażeniu posiadamy także rejestratory dźwięku i dodatkowe mikrofony.
W procesie postprodukcji wykorzystujemy sprzęt i oprogramowanie firm Apple oraz Adobe, używanych przez najlepsze stacje telewizyjne i studia filmowe (BBC, 20th Century Fox, MTV).

Wiemy jednak, że to co czyni nasze filmy wyjątkowymi to nie sprzęt ale człowiek który dzięki swoim umiejętnościom potrafi wykorzystać osiągnięcia techniki. Dlatego nieustannie doskonalimy swoje umiejętności wyznaczając nowe standardy produkcji filmów okolicznościowych.