Opinie Klientów

 1. Jolanta i Adam
  Jolanta i Adam  Luty 23, 2013

  EPISODIO jest zdecydowanie godne polecenia! Ekipa z dwoma kamerami i operatorami była strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu zostało uchwyconych wiele zabawnych i znaczących momentów, zabawa kręcona z dwóch różnych perspektyw po zmontowaniu robi wrażenie i nie wieje nudą!!! Poza tym naprawdę widać, że lubią to co robią i są profesjonalistami. Kilkakrotnie kręcili bardzo ryzykownie dla swojego sprzętu, dzięki czemu mamy niepowtarzalny film z wesela. Muzyka świetnie dobrana do sytuacji, ekstra teledysk, świetna jakość obrazu i dźwięku. Jestem raczej perfekcjonistką i szczerze mówiąc, to bałam się o efekt końcowy (jak ze wszystkim). Okazało się jednak, iż moje obawy były bezpodstawne, ponieważ jestem zachwycona naszym filmem, nie tylko my (para młoda) ale także goście, którzy go obejrzeli. Film niedługi, dynamiczny i oddający klimat panujący na weselu, z ujęciem wszystkich najważniejszych momentów w dniu ślubu. Jednym słowem: POLECAMY!!!

  Jola i Adam – 29 września 2012

 2. Ewelina i Grzegorz
  Ewelina i Grzegorz  Grudzień 5, 2011

  Witamy :) Jeśli trafiliście na stronę EPISODIO, bo szukacie profesjonalnego kamerzysty, profesjonalnych fotografów, a tym samym chcecie, aby film z dnia, który utrwali ważną dla Was chwilę był: w doskonałej jakości obrazu, dźwięku, bogaty w dodatki np. w postaci teledysku, jeśli chcecie, aby Wasze zdjęcia były: jedyne w swoim rodzaju, oryginale, piękne i profesjonalne – to BARDZO DOBRZE TRAFILIŚCIE !!! Ilonkę, Mateusza i Emila cechuje nie tylko profesjonalizm, zaangażowanie, ale także przyjazne podejście do Klientów, sprawiające, iż współpraca z Nimi jest bardzo przyjemna. Pracują niezauważalnie, a mimo to, potrafią uchwycić każdą ważną chwilę. Zadowolenie jakie wynika z efektu Ich pracy widzimy nie tylko na swoich twarzach, ale także gości, znajomych, którzy chcąc wrócić z nami do chwili dla nas tak ważnej – do dnia naszego ślubu – głośno zachwalają i podziwiają oglądany film i zdjęcia. Tak więc wszystkim Państwu gorąco POLECAMY to Trio :) a Wam Episodio – Ilonko, Mateuszu, Emilu jeszcze raz bardzo dziękujemy !!!

  Ewelina i Grzegorz – 17 września 2011r.

 3. Asia i Kuba
  Asia i Kuba  Grudzień 2, 2011

  Fachowa, konkretna i profesjonalnie miła ekipa. Podczas wesela idealnie wtapiali się w tłum kręcąc naprawdę świetne ujęcia. Z naszym filmem uwinęli się przed uzgodnionym terminem robiąc nam tym samym przyjemną niespodziankę. Zdecydowanie polecamy. Decydując się na nich możecie być spokojni i oddać im to w ich sprawne ręce.

  Asia i Kuba z wesela 02.07.2011